Doporučujeme

Kosmetika SB

sb-banner-160x600px-1437112667.jpg 

Alík a Facebook

Dějiny služební kynologie - nakladatelství Canis TR

Hodnocení uživatelů:  / 1

dejiny-kynologieNakladatelství Canis TR vydalo několik velmi zajímavých knih o kynologii. I když první kniha Dějiny služební kynologie je jiz beznadějně vyprodána, stojí za zmínku se o ní zmínit. Jedná se o první knihu, která se tak detailně věnuje jedinému tématu - kynologii. Na 416 stranách se dozvíte prakticky vše o kynologii v Českých zemích, od historie, od počátku 20. století až po dnešek. Autorem této rozsáhlé knihy je Jiří Rulc.

 

Číst dál: Dějiny služební kynologie -...

Léčení se psy se osvědčilo. V blanenské nemocnici bude pokračovat

Hodnocení uživatelů:  / 1

Canisterapie v nemocniciDvě fenky Flat coated retrievera terapeutky a speciální pedagožky Mariky Zouharové vrací lidi do života. Postižené i dlouhodobě nemocné. Děti, dospělé nebo staré lidi. Dokáží na jejich tváři i v těžkých chvílích vykouzlit úsměv a dobrou náladu. Při canisterapii pomáhají dlouhodobě nemocným lidem v Nemocnici Blansko. Už rok.

Číst dál: Léčení se psy se osvědčilo....

Výsledky akcí - www.kynologie.cz

Hodnocení uživatelů:  / 1

Výsledky akcí - www.kynologie.czMnoho čerstvých aktualit ve formě výsledků z výcvikových akcí jako jsou Mistrovství světa WUSV 2014, VS na M ČR stopařů - Rožmitál - Volenice,  VS FH Otěšice 2014, Mistrovství ČR mládeže stopařů 2014 a dalších najdete na stránkách Českého kynologického svazu - www.kynologie.cz.

Češi zlatí a stříbrní

Hodnocení uživatelů:  / 1

Záchranáři - Mistrovství světa družstev - Češi latí a stříbrníMistrovství světa družstev FCI ve čtyřech kategoriích hostilo v roce 2014 italské Torino. Po nepříjemném zdravotním zhroucení družstva TOP kategorie vysílal Svaz záchranných brigád do Itálie pouze favorizované družstvo stopařů a další družstvo do plošných prací.

Číst dál: Češi zlatí a stříbrní

Psí čuchometr

Bylinkový e-shop

160x600-001-1435832717.jpg

Pohlednice psů a zvířat z celého světa.