Doporučujeme

Kosmetika SB

sb-banner-160x600px-1437112667.jpg 

Alík a Facebook

Zapomeňte na hledání svého psa ve tmě, pořiďte mu svítící obojek!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Kvalitní svítící obojky pro psy v různých barvách a velikostech pořídíte na www.svitive-obojky.cz..Znáte ten pocit – večer před spaním rychle vyběhnete vyvenčit ven svého čtyřnohého mazlíčka. Otevřete mu dveře, on na nic nečeká a vyrazí do černočerné tmy. A vy jej absolutně ztratíte z dohledu. Na volání nereaguje a najít ho ve tmě nemůžete, takže čekáte dlouhé minuty, než se sám uráčí přijít.

Ale co to zkusit jinak? Co kdyby váš pes ve tmě doslova zářil a byl nepřehlédnutelný?

Můžete mu kolem krku dát třeba obyčejnou „čelovku“, ale její ostré světlo není pro psí zrak vůbec příjemné, spíše naopak. Mnohem lepší a cenově velmi dostupnou variantou je pořízení svítícího obojku pro psy.

LED svítící obojky jsou dostupné v celkem pěti barevných provedeních – žlutá, oranžová, červená, modrá a zelená. A díky čtyřem různým velikostem, od S až po XL, jsou vhodné jak pro malé psí rasy, tak i pro ta největší psí plemena.

Svítící obojky pro psy doslova září do tmy a jsou zárukou, že svého psa kdykoliv uvidíte i na velkou vzdálenost jak ve tmě, tak i v hustší mlze.

Napájení obojku je řízeno skrze ukrytou baterii, která zaručuje dlouhou životnost obojku. Svítící obojky pro psy jsou navíc voděodolné, díky čemuž se nemusíte strachovat o jejich funkčnost, když váš pejsek vyrazí na neočekávanou koupel v potoce.

Zkrátka a dobře, proč riskovat, že vám váš čtyřnohý mazlíček jednou provždy zmizí ve tmě? Raději vsaďte na jistotu, pořiďte mu svítící obojek a mějte svého psa stále na očích.

Psí čuchometr

Bylinkový e-shop

160x600-001-1435832717.jpg

Pohlednice psů a zvířat z celého světa.